W SAMYM SERCU
ZABYTKOWEGO PARKU
ROZSMAKUJ SIĘ
W SPOKOJU

O nas

Port Sołacz

W najpiękniejszym parku Poznania, w ponad stuletnim, pieczołowicie zrewitalizowanym, zabytkowym budynku czeka na Ciebie wyjątkowe miejsce, w którym spróbujesz znakomitych potraw serwowanych w tutejszej restauracji i odpoczniesz w jednym z niezwykłych apartamentów. Nasz obiekt mieści się w ścisłym sąsiedztwie centrum Poznania i jest znakomicie z nim skomunikowany, ale otaczająca go natura sprawi, że poczujesz się tutaj zrelaksowany i odprężony, zupełnie jak na sielskim obrazie Moneta.

Miejsce

“Chodźmy się sołaczyć” rozbrzmiewały nagłówki gazet sprzed ponad stu lat, bo rzeczywiście, w Parku Sołackim tętniło życie i spędzało się czas jak nie na spacerze, to w restauracji. Poznaniaków przyciągała swobodna atmosfera i liczne wydarzenia kulturalne czy muzyczne. Budynek, w którym teraz mieści się Port Sołacz, wybudowano na Wystawę Wschodnioniemiecką, która odbywała się na terenie dzisiejszych Międzynarodowych Targów Poznańskich. Mieściła się w nim wówczas winiarnia, więc idealnie sprawdził się jako lokal gastronomiczny. Przeniesiono go w 1912 roku do Parku Sołackiego i przez ponad sto lat restauracja działała pod różnymi szyldami, ale zawsze był to jeden z bardziej znanych lokali w mieście.

Menu
Menu
ZAKWATEROWANIE & KOMFORT

Nasze pokoje

Port Sołacz dysponuje dziesięcioma dwuosobowymi pokojami Standard i Deluxe. Jasne, minimalistyczne wnętrza zostały zaprojektowane tak, byś czuł się w nich zrelaksowany i odprężony. Meble to autorskie projekty, wykonane specjalnie dla naszego obiektu. Każdy pokój ma osobną łazienkę, jest w pełni wyposażony, z klimatyzacją i bezprzewodowym internetem.

Możliwość rezerwacji pokoi dostępna już wkrótce.

Sprawdź
Sprawdź

Oferty specjalne

Vacation at Ease

Inspired Incentives

Explore. Wander. Disapper.
The Great Escape
You'll Remember.
People Love Our Hotel

What Others Say

Mike Fleetwood

“TThis was the perfect hotel with the perfect location, perfect room; I couldn’t think of a more perfect trip!This was a great location as I was going to a conference at the Javitz center and it’s nearly a couple blocks walk.”

Joanna Roberts

“We had an AMAZING experience at this hotel! Upon arrival, we each received a complimentary flute of champagne. Each member of the staff was incredibly friendly, welcoming, and acted as if we were the only guests at the hotel.”

Alex Johnson

“This is truly a great hotel. The staff is very friendly, helpful and experienced. I had a beautiful room with 'city view’. That meant that I could view the Empire State Building and One World Trade Center at the same time.”

Enjoy with your partner
Honeymoon Package
50% Off
Book Now
Wha'ts Up

Latest Articles

Like Thousand Rolling Stones
While there’s nothing better than relaxing in a lounge chair on the beach, some days …
Read more
Staying in Style Forever
While there’s nothing better than relaxing in a lounge chair on the beach, some days …
Read more
Electric Feel And Of Other Things
While there’s nothing better than relaxing in a lounge chair on the beach, some days …
Read more

Kontakt

Rezerwacje / recepcja:
restauracja@portsolacz.pl
tel. +48 696 102 225

Agata Siejak
Marketing & PR Manager
marketing@portsolacz.pl
tel. +48 600 040 271

Godziny otwarcia

Restauracja:

poniedziałek: nieczynne

wtorek, środa: 12.00 – 20.00

czwartek: 8:00 – 20:00

piątek: 8.00 – 22.00

sobota: 8.00 – 22.00

niedziela: 8.00 – 19.00

 

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez MTP sp. z o.o., administratora danych osobowych, w celu związanym z uczestnictwem w wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MTP sp. z o.o. informacji handlowych w szczególności związanych z organizowanymi wydarzeniami.
    Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom MTP, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych, drogą elektroniczną na adres poczty elektronicznej podany w formularzu.

    Administratorem Państwa danych osobowych w związku z komunikacją marketingową są Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. („MTP”). Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Państwa dobrowolna zgoda, którą mogą Państwo bezpłatnie wycofać w każdej chwili. Mają Państwo prawo do prawo dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, złożenia sprzeciwu względem ich przetwarzania, ich usunięcia po upływie wskazanych okresów lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.
    Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez MTP znajduje się TUTAJ.